Products


50/125 OM3 MultiMode Cables

LC connector     OM3 kabel    

Product Code Omschrijving Prijs extra per meter
30001 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter LC- LC € 12,00 € 1,50
30002 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter LC-SC € 12,00 € 1,50
30003 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter LC-ST € 12,00 € 1,50
30005 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter LC-FC € 17,00 € 1,75
 
30008 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter SC-SC € 12,00 € 1,50
30009 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter SC-ST € 12,00 € 1,50
30010 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter SC-FC € 17,00 € 1,75
30014 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter ST-ST € 12,00 € 1,50
 
30021 FO Duplex patch kabel Multimode 50/125 OM3 2meter FC-FC € 20,00 € 1,75